okna-dvere.png

Prodej a výroba kvalitních vchodových dveří, dřevěných eurooken a parapetů

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg

Kování dřevěných eurooken

Naše okna jsou osazena celoobvodovým kováním MACO Multi Trend bezpečnostní třídy A, které mimo jiné standardně obsahuje polohovací pojistku, pojistku proti násilnému nadzvednutí křídla a u balkónových dveří větrnou zarážku včetně venkovního madla. Kování MACO umožňuje pomocí jedné kliky ovládat otevírání a sklápění okenních křídel. Na objednání lze přidat i čtvrtou polohu kliky - takzvanou MIKROVENTILACI
Dodáváme okenní kliky MACO, ROTO, HOPPE, M&T dle výběru.

obr_001a.jpg

kovani4.jpg

Okenní kování MACO

Okenní kování MACO MULTI-TREND je ucelený systém pro výrobu otvíravě-sklopných oken z plastových a dřevěných profilů.  Toto okenní kování má zásadní výhodu, kterou je modulová konstrukce umožňující jeho využití pro různé varianty provedení oken.
BEZPEČNOST – bezpečností okenní kování má v dnešní době stále větší význam a v budoucnosti by nemělo chybět na žádném okně. Při použití MACO MULTI-TREND odpadají práce spojené se seřizováním – samo se přizpůsobí mezeře mezi okem a rámem (10 až 14 mm). Přítlak je jednoduše regulovatelný. Produkt vyniká nízkým uzavíracím odporem. Polohovací pojistka brání chybné manipulaci s klikou.
Okenní kování navíc obsahuje zabezpečení proti vloupání na nejkritičtějším místě okna a ochranu proti vysazení ve vyklápěcí poloze.
KOMFORT – okenní kování MACO MULTI-TREND nabízí více variant větrání (při nastavení kliky do polohy 45° se křídlo vykloní asi o 10 až 13 mm). Je nekomplikované a jednoduché z hlediska obsluhy. Je snadno seřiditelné ve všech směrech. Obsahuje integrovanou protiprůvanovou pojistku.

kovani1.jpg

kovani2.jpg

kovani3.jpg